Czy celowo w 2wś wymordowano POLSKĄ inteligencję i patriotów a potem zdradzono i oddano ruskim by dobić-wyrżnąć resztki Patriotów Polaków którzy przeżyli piekło wojny..?
Gdyby nie 2wś POLSKA by była najważniejszym i najbogatszym państwem w Europie..
Kto na tym skorzystał?
KTO?




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz