Dzisiaj, 17 lutego, na pokładzie fregaty rakietowej ORP Gen. K. Pułaski odbyła się uroczystość nadania Polskiej Szkole w Bergen im. Marynarki Wojennej RP. Rangę uroczystości podkreśla fakt, że odbywa się ona w roku jubileuszu 100-lecia Marynarki Wojennej RP.
#PolskaSzkołaWBergen #MarynarkaWojenna #ORPGenKPułaski #3FO#Pułaski #3FlotyllaOkrętów #PolskaFregataRakietowa
Zdjęcia: st. chor. mar. Piotr Leoniak
#PolskaSzkołaWBergen #MarynarkaWojenna #ORPGenKPułaski #3FO#Pułaski #3FlotyllaOkrętów #PolskaFregataRakietowa
Zdjęcia: st. chor. mar. Piotr Leoniak




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz