Marek Jakubiak do posła Szłapki (.N) w Kawie na Ławę:
https://www.facebook.com/Kukiz15Poslowie/videos/955252627958457/Marek Jakubiak do posła Szłapki (.N) w Kawie na Ławę: Pan był jedną z niewielu osób, które głosowały przeciw! A ja mam interesy polskie i głosowałem z tą ustawą! Izrael musi się przyzwyczaić do myśli, że nie ma monopolu na prawdę po II wojnie światowej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz