Na reje!
Przy dzisiejszych wycieczkowcach pod żaglami albo katamaranami z fortepianem w salonie i bufetem na tarasie, wycieczka na takim żaglowcu, wiozącym towar a więc płynącym bez względu na pogodę i sztormy sceny na tym filmie mogą zmrozić krew w żyłach. Wszak marynarze na rejach na wysokości wieżowca pracują bez zabezpieczenia przy tęgim rozkołysie, przy którym amplituda wychylenia masztu od pionu dochodziła do kilku metrów albo i więcej!
Strach się bać patrząc na filmik a co dopiero tam być...
Strach się bać patrząc na filmik a co dopiero tam być...
Andrzej Dębiec
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz