W obliczu takich faktów jakiekolwiek oskarżanie Polaków o wspieranie nazistów to skandal.
W obliczu takich faktów jakiekolwiek oskarżanie Polaków o wspieranie nazistów to skandal. Jak myślicie dlaczego nikt nie wypomina takich spraw Belgom albo Francuzom?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz