Na 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości @Fundacja Braci Golecpostanowiła nagrać teledysk do "Mazurka Dąbrowskiego", w specjalnie zaaranżowanej góralskiej wersji. Klip został nagrany w malowniczej Milówce, na zboczu Baraniej Góry, przez podopiecznych Fundacji Braci Golec, członków Związku Podhalan oddziału Górali Żywieckich, Beskidzkie Towarzystwo Oświatowe w Milówce oraz przyjaciół i sympatyków Fundacji.🇵🇱️🇵🇱️🇵🇱️
Dziękujemy Stowarzyszeniu Aktywnych Polaków z Bielska- Białej za wypożyczenie STUMETROWEJ FLAGI specjalnie zaprojektowanej z okazji naszego narodowego święta
Dziękujemy Stowarzyszeniu Aktywnych Polaków z Bielska- Białej za wypożyczenie STUMETROWEJ FLAGI specjalnie zaprojektowanej z okazji naszego narodowego święta
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz