ORP " Groźny" 351

ORP " Groźny" 351
Był moim domem przez kilka lat.

niedziela, 21 października 2018

Na 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

https://www.facebook.com/golecuorkiestra/videos/248816115787223/GOLEC UORKIESTRA

Na 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości @Fundacja Braci Golecpostanowiła nagrać teledysk do "Mazurka Dąbrowskiego", w specjalnie zaaranżowanej góralskiej wersji. Klip został nagrany w malowniczej Milówce, na zboczu Baraniej Góry, przez podopiecznych Fundacji Braci Golec, członków Związku Podhalan oddziału Górali Żywieckich, Beskidzkie Towarzystwo Oświatowe w Milówce oraz przyjaciół i sympatyków Fundacji.🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Dziękujemy Stowarzyszeniu Aktywnych Polaków z Bielska- Białej za wypożyczenie STUMETROWEJ FLAGI specjalnie zaprojektowanej z okazji naszego narodowego święta

Brak komentarzy: