ORP " Groźny" 351

ORP " Groźny" 351
Był moim domem przez kilka lat.

sobota, 19 stycznia 2019

"ZDRADZILIŚCIE NAS!

Stanisław Srokowski

ZDRADZILIŚCIE NAS! OSZUKALI!
( masowo udostępniajmy)
Wyrok TK w sprawie nowelizacji ustawy IPN oznacza jedno: ukraińscy mordercy Polaków spod znaku OUN i U...

  • Elżbieta Pietrzyk udostępniła post.
    2 godz.
    "ZDRADZILIŚCIE NAS! OSZUKALI!
    ( masowo udostępniajmy)
    Wyrok TK w sprawie nowelizacji ustawy IPN oznacza jedno: ukraińscy mordercy Polaków spod znaku OUN i UPA są bezkarni, nie poniosą żadnych konsekwencji, a ich zbrodnicza ideologia może się swobodnie rozwijać. Po haniebnej kapitulacji przed Tel Awiwem teraz Polska skapitulowała przed Kijowem. Oficjalnie zgodziła się bowiem na kult Bandery i banderyzmu. Oznacza to pogardę dla 200 tyś. polskich ofiar straszliwego ukraińskiego ludobójstwa. Pogardę dla blisko 6 milionów poszkodowanych rodzin kresowych. I pogardę dla narodu polskiego. Oznacza to, że TK stanął po stronie ukraińskich terrorystów, którzy odcinali kobietom piersi, dzieciom wydłubywali oczy, a starcom odrąbywali siekierami głowy. Oznacza to, że można było palić, mordować, zabijać, bo tchórzliwi mędrcy z TK nie rozumieją, co niesie za sobą pojęcie "ukraińscy nacjonaliści" i "Małopolska Wschodnia". Prezydent Duda także tego nie rozumie. Przypomnę więc słowa głośnego ukraińskiego atamana, Tarasa Bulby, skierowane do obozu Bandery: "Wy - pisze w 1943 r. Taras Bulba- wyznajecie faszystowską zasadę bezwględnej dyktatury (...); głosząc faszystowskie hasła". To oznacza, panowie sędziowie - "ukraińscy nacjonaliści". Można więc według was było zabijać, bo nikomu teraz włos z głowy nie spadnie. Przerażający komunikat dla Kresowian i Polski. Nie tylko sprawiedliwość została zdeptana i zbrukana, ale i prawda zamordowana. Znowu obce ambasady narzuciły Polsce swoją wolę. Zabrakło wam, panowie sędziowie, godności i odwagi. Zdradziliście nas, oszukali. Bierzecie teraz na swoje barki całkowitą odpowiedzialność za konsekwencje tego zdradzieckiego czynu. Płaczu naszych matek i łez osieroconych dzieci nigdy nie pojmiecie.
    Zwracam się do środowisk kresowych, do uczciwych, wrażliwych Polaków, byśmy się zjednoczyli i jednoznacznie, zdecydowanie potępili ten akt zdrady. Byśmy się nie godzili na ten haniebny wyrok. Zastanowili, co dalej zrobimy. I nieustannie wysoko nieśli sztandar wolnośi, godności i dumy narodowej, nie ustępując ani na krok od prawdy i sprawiedliwości.
    W imieniu
    Kresowej Rady Starszych oraz Narodowego Forum Kresowego
    Stanisław Srokowski

Brak komentarzy: