Kiedyś, te piękne wieżowce wypełniały firmy należące do białych, teraz jeszcze wiele z wieżowców śródmieścia prosi się o wynajęcie. Po 1970 roku biznes zaczął się przenosić na przedmieścia. Później do centrum weszli czarni. W latach 90-tych XX wieku biali właściciele zupełnie zaniedbali nieruchomości, a wielu z nich wyjechało z RPA.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz