Po południu wybrałem się do Monte Casino, jednego z ogromnych centrów handlowych, ale zarazem miejsc rozrywki, wypoczynku i hazardu. Na kilku hektarowym, zadaszonym terenie, o zaskakującym przybysza z Europy kiczowatym wystroju, znajduje się dziesiątki restauracji, sklepów, sale do gier hazardowych, baseny, siłownie, sala kinowa. Można tutaj wejść, bawiąc się i odpoczywając przez tydzień, nie mieć pojęcia jaka jest pogoda na zewnątrz, a nawet jaka jest pora dnia. Jedno jest pewne, że w jednej z licznych restauracji serwują wyśmienite żeberka w miodzie.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz