#OTD 1940 r. podczas próby aresztowania został zabity przez gestapo Stanisław Bułak-Bałachowicz, gen. Wojska Polskiego, żołnierz wojny 1920 r. oraz wojny obronnej w 1939 r. na czele zorganizowanego przez siebie ochotniczego oddziału (ok. 2 tys. żołnierzy!)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz