Spytaj się koniczynko (czy jaką tam masz ksywkę) Baśki Engelking, że skoro w "Polsce był taki antysemityzm" to : DLACZEGO Żydzi zwrócili się z prośbą o POMOC do Polaków...a nie Francuzów, Belgów czy Szwedów ?????
jako pochodna określonego zbioru informacji w nie określonej rzeczywistości

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz