Polski przemysł okrętowy zaczął budować statki rybackie już w 1949 r., kiedy to w lutym w Stoczni Gdańskiej (później im. W. Lenina) położono stępkę pod pierwszy trawler typu B-10, łowiący z burty i napędzany silnikiem parowym o mocy 1200 KM. Wytworzono ich w rekordowej serii aż 89 sztuk. Ostatni rybacki statek parowy oddano do eksploatacji w 1960 r. #magazynMorze, #ZBiAM

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz