https://x.com/MurzynfrogXXX/status/1820359307663118510
Niezły śmieć.
Chłopaki sobie grają w piłkę, w dodatku to jakiś turniej charytatywny a frajer przychodzi i twierdzi, że jest radnym osiedla(prawie jak prezydent XD) i każe im przestać grać bo mu niedzielę zakłócają xDD
Frajer
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz