06.08.1927 r. - po zwolnieniu z więzienia wojskowego na Antokolu w Wilnie, w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął generał Włodzimierz Zagórski, oficer wywiadu austriackiego, szef sztabu Komendy Legionów Polskich.
W niepodległej Polsce m. in. szef Departamentu Lotnictwa.
W czasie zamachu majowego stanął po stronie rządu. Aresztowany 15.05.1926 r.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz