wtorek, 15 października 2024

Ewa Pajor

Futbolkobiet.pl

LIGA F: (L)EWA WCHODZI PO PAUZIE I STRZELA HAT-TRICKA. BARCA ROZBIJA ESPANYOL W DERBACH!
Początek nie był najlepszy, ale trener Barcelony dał odpocząć swoim dwóm gwiazdom po ciężkim meczu w Lidze Mistrzyń w Manchesterze czyli Ewie Pajor i Alexii Putellas. Kibice nawet nie wierzyli własnym oczom kiedy oba zespoły schodziły na przerwę do szatni a na tablicy widniał wynik 1-0 dla Espanyolu. Czyżby Barca miała przegrać pierwszy mecz i do tego derbowy, o honor w mieście i Katalonii? Nic z tego! Po pauzie wszystko wróciło do normy. A sygnał do zmiany wyniku dała nasza Ewa Pajor, strzelając w 58 minucie wyrównanie na 1-1. Potem poszły kolejne gole...dwukrotnie Alexia Putellas ale i Pajor nie była dłużna, gdyż dołożyła jeszcze dwa celne trafienia i zaliczyła drugiego w tym sezonie hat-tricka w lidze, a Barcelona wygrała wysoko 7-1! Teraz fani czekają na wieczorne derby Madrytu, w których zmierzą się Real z Atletico. Przegrana któregoś z tych klubów będzie oznaczać, że Barcelona tylko umocni się na prowadzeniu w tabeli!
Niedziela, 13.10.2024 - mecz Ligi F 24/25/ 6 kolejka
FC Barcelona Femeni - Espanyol Femenino 7-1 (0-1)
Bramki: Ewa Pajor - 3 (58, 84, 86), Alexia Putellas - 2 (61, 64), Clàudia Pina (73), Aitana Bonmatí (78) - Simona (19)
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w futbol amerykański, gra w piłkę nożną i tekst