76 lat temu powstały Narodowe Siły Zbrojne
20 września 1942 roku, na mocy rozkazu płk. Ignacego Oziewicza, ps. Czesław - pierwszego komendanta głównego formacji - powołano do istnienia Narodowe Siły Zbrojne, konspiracyjną organizację wojskową działającą podczas II wojny światowej oraz w okresie powojennym.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz