Może któryś z tych autobusów odjedzie za chwilę do Supraśla? Wówczas było to regularne połączenie, zdecydowanie bardziej popularne w czasie każdego sezonu letniego.
Białystok. Rynek Kościuszki. Dworzec autobusowy w latach trzydziestych ubiegłego stulecia. Autor zdjęcia nieznany.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz