12/13 IV 1945 UB-ecki "Szwadron Śmierci" dowodzony przez Abrama Blumsztajna dokonał w Siedlcach MASAKRY 24 bezbronnych, zdemobilizowanych Żołnierzy AK/NSZ. Po zbrodni ciała Polskich Bohaterów UB-ecy porozrzucali w różnych częściach miasta.
Zrobisz RT ??? #האמתמפולין

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz