2 XI 1939 gubernatorze ZGŁADZILIŚCIE w Warszawie...za zrywanie plakatów...Polską Joannę d’Arc...studentkę Śp.Elżbietę Zahorską. Podczas obrony Warszawy obsługiwała baterię karabinów maszynowych na dachu gmachu "Poczty i Telegrafu". Wieczna Chwała Bohaterom !

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz