"Niech zginą polskie psy ! - krzyczeli "Niemcy...ludzie o szlachetnych sercach, wrażliwi na cierpienie innych" MORDUJĄC :
16 XI 1939
29 Polskich Księży w Lesie Piaśnickim
60 Polaków w Lasku Dębieckim
16 XI 1942
89 Polaków w Siedlcu i 70 w Brańsku
Tak było nazisynu !
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz