Dwaj Ukraińcy – złapani przy wybitej szybie w zabytkowej fabryce „Dzwon” w Warszawie.
W plecaku: brzeszczoty, śrubokręty, narzędzia włamywacza.
Wersja: „szliśmy sikać”.
Policja wnioskuje o deportację – ale do 23 grudnia NIE przekazano ich SG.
Bezkarność? Nadal działa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz