Widzieliście dzisiejsze „oświęcimskie” tłity Tuska i Trzaskowskiego?
Ani słowa o niemieckich sprawcach. Ani słowa o polskich ofiarach.
Nawet w czasie kampanii prezydenckiej MUSZĄ realizować niemiecką politykę historyczną i nie wolno im od niej odstąpić nawet na chwilę.
Straszne.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz