Kiedy w Brukseli budowano Atomium (1958 r) w ZOO nieopodal można było znaleźć kongijskie dzieci, ale nie zwiedzające ZOO, ale jako eksponaty. Vivat demokracja, vivat
Sylwia Spurek
- może Pani poseł przypomni tę hańbę, zatroszczy się o los (odszkodowania wobec tych ludzi). Pomożemy.
Może poradzicie sobie z własną przeszłością ... My w 1958 roku byliśmy 2 lata po wydarzeniach poznańskich ... w sidłach komunizmu, w który wprowadziła nas II wojna światowa.
TJ



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz