https://x.com/i/status/1883541788746457247
Właśnie wróciliśmy z finału #wosp2025, gdzie pytałem ludzi czy są świadomi, na co poszło 1,5% podatku przekazane na Wielką Orkiestrę.
Zapraszam do udostępniania
Poza tym, o co chodzi z "prowokacją fanek Jurasa Owsiaka" pod TV Republika? Bo ja nie w temacie a widzę, że w trendach 

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz