20.02.1943 r. - Rada Narodowa Rzeczpospolitej Polskiej w Londynie podjęła jednomyślnie uchwałę, w której oświadczała, „że integralność obszaru Rzeczypospolitej Polskiej w jej granicach z dnia 1 września 1939 r. oraz jej suwerenność są nienaruszalne i niepodzielne”.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz