ORP " Groźny" 351

ORP " Groźny" 351
Był moim domem przez kilka lat.

poniedziałek, 17 marca 2025

Emilia Gierczak

 

17.03.1945 r. - ginie w walce o Kołobrzeg pani Emilia Gierczak. Nie zdążyła do Andersa. Zdążyła do 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki i Samodzielnego Batalionu Kobiecego im. Emilii Plater.
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Brak komentarzy: