Shalom !
Przepraszam, że przeszkadzam ale Państwo na pewno już w domu a ja ciągle w pracy...i jak zawsze o Historii Polaków i Żydów.
Chciałam zapytać : czy zrobicie Państwo RT tego wpisu 


27 VI 1941 r. Specjalne Komando Einsatzgruppen, spędziło kilkuset Żydów do Wielkiej Synagogi w Białymstoku i ją podpaliło. Dokładnie w tym samym czasie Polskie Małżeństwo, Józef i Julianna Bartoszko, otworzyło tylne drzwiczki w Synagodze i OCALIŁO kilkunastu Żydów. Wieczna Chwała Bohaterom !
#NiemieckieZbrodnie
Na zdjęciu płonąca Synagoga.
buycoffee.to/kasjopea
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz